Pecati Trodat Toni

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë

  • Adresa: Kej 13 Nëntori 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9443 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552381247_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Trodat ve ka prejardhjen nga Austria, por prej kohësh i ka kaluar kufij shtetërorë. Sot Trodat Group përfshin më shumë se tridhjetë bashkëpunëtorë ndërkombëtarë me më shumë se një mijë të punësuar në mbarë botën.

Me gamën e dhe nëpërmjet bashkëpunëtorëve të tij, Trodat ofron gjithçka për vulat. Partnerët e biznesit dhe klientët në të gjithë botën kanë qenë të impresionuar nga filozofia e vlerës së shtuar për vite.

Trodat ia dërgon produktet konsumatorët në më shumë se 150 vende të botës; pjesa e eksporteve është 98 për qind. Megjithatë, Trodat nuk është i kënaqur me këtë sukses. Kursi i strategjisë korporative tashmë është përshkruar, jo vetëm për funksionimin e ardhshëm të kompanisë, por mbi të gjitha për arritjen e rritjes së mëtejshme në të gjitha fushat.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj