Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci për patundshmëri
 • Konsallting
 • Enterier - projektim dhe dizajn
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Patundshmëri - agjenci në Ohër

Agencija Juris


 • Adresa: Dimitar Vllahov 6-ŕ
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bilbord nks


 • Adresa: Dejan Vojvoda 8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chojs


 • Adresa: Abas Emin 87
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cowork Ohrid


 • Adresa: 7 Nëntori 179 kat 2
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enheleja


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas p.n., QT Çarshia e vjetër lok.116
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro Nedviznini


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gica-Inkubator


 • Adresa: Zhelezniçka 16, kompleksi Gica
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hus Capital


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 35
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperija


 • Adresa: Bul.Turistiçka 36-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamelija


 • Adresa: Marko Nestoroski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapitall Konsalting


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 244/1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lenova


 • Adresa: Dimitar Vllahov 1/1
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nash Vash Dom


 • Adresa: Dimitar Vllahov 20
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Partner/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sajcevski


 • Adresa: Dimitar Vlahov 14
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trim


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizia


 • Adresa: Kuzman Josifovski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во ноември 2021 година се издадени 406 одобренија за градење, што е за 95,2 проценти повеќе во однос на истиот месец од претходната година, објави Државниот ...
сите 47 | | | веќе видена

Досега 13 градови во Македонија се подготвени за 5Г, а до крајот на месецов, со опрема од најновата генерација ќе бидат покриени и регионите на Струмица и ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Одбележана со разорни урагани и мразови во Соединетите држави, 2021 година се покажа како втората најскапа година во историјата за ...
сите 3 | | | веќе видена

Според постојниот Закон за пензиско и инвалидско осигурување, пензиите се усогласуваат двапати годишно – на 1 јануари и на 1 јули, според индексот на ...
сите 48 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj