Patriot R

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesëQasëse për persona të hendikepuarFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 46
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км

  • Telefon 2: 2460997
  • Faksi: 02 2460997
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606294667_67.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Патриот-Р врши увоз и дистрибуција на заменски тонери, драмови (барабани) за принтери од брендовите HP, Canon, Brother и Samsung, рибони и оргинални мастила за инк-џет принтери од брендовите Canon и Epson.

Нашите висококвалитетни тонери се согласни со голем број меѓународни стандарди:

•IECQ QC080000:2017 – Hazardous Substance Process Management System Requirements
•ISO 9001 Quality Management – сертификат за контрола на квалитетот
•ISO 14001 Environmental Management – сертификат за поддршка на еколошките стандарди
•ISO/IEC 19752 – сертификат за број и квалитет на отпечатоци за монохроматски тонери
•ISO/IEC 19798:2017 – сертификат за квалитет и број на отпечатоци за колор тонери
•CE маркирање според европската директива: EMC Directive 2014/30/EU за стандардите: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 55035: 2017
•ISO/IEC 17025: 2005 – сертификат за компетентност на лабораторија за тестирање и калибрирање.
•Сертификат: ISO/IEC 11160-2
•Сертификати: ISO/IEC 29142-1, ISO/IEC 29142-2, ISO/IEC 29142-3
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj