Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Stip
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrim kimik - servise
 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve
 • Larje dhe hekurosje – servise
 • Automobila - lavazhe
 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Rrobaqepës
 • Pastrim Kimik - Pajisje
 • Gomisteri / Vullkanizerë
 • Automobila - Servise (Autoservise)
 • Automobila - Pajisje Për Lavazhe
 • Higjienë - Preparate
 • Gastronomi - Pajisje
 • Goma (Pneumatikë) - Tregti Dhe Shitore
 • Автомобили - Хемиско Чистење
 • Automobila - Autongjyrosës Dhe Autolatues
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Pastrim Dhe Larje Të Qilimave Dhe Tepihëve - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Pastrim kimik - servise

Bell Llotos 1509


 • Adresa: Kosta Kirkov 5 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Bel Lotos 1509 është një kompani që kryen pastrimin e apartamenteve, ndërtesave tregtare dhe depove.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616590482_72.png?t=true&w=300&h=300

Bomi auto/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buba Mara/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Adresa: Vasil Bërklevski, Orizare e Epërme 8
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cistko


 • Adresa: Kej Marshall Tito 66
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clean Dom


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Pastrim i përgjithshëm i ambienteve të biznesit dhe banimit

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615891419_9.png?t=true&w=300&h=300

Cleaner


 • Adresa: bul.ASNOM 118/1-18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De-Lo Higiena


 • Adresa: Shën Naum 24-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Detailing Centar Pro


 • Adresa: Gjorgji Dimitrov 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Detoks


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 34
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drita


 • Adresa: f.Cajle
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eco Lagoon


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 72
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enso


 • Adresa: Simeon Kavrakirov p.n
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etilen


 • Adresa: bul.1Maji 142
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Expolio Team


 • Adresa: Pero Çiço 34
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Favorit 96


 • Adresa: Ankarska 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feniks Fasility Service/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 54 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 14 | | | веќе видена

Букинг предупредува дека вештачката интелигенција предизвикува огромен пораст на измами. Марни Вилкинг, шефот за безбедност на интернет во компанијата, рече ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj