Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Tetovë
 • Manastir
 • Veles
 • Gostivar
 • Stip
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje
 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve
 • Pastrim kimik - servise
 • Hidraulikë - firma
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Ngrohje Qëndrore - Firma
 • Punë Në Teren Të Paafrueshëm (Punë Në Lartësi)
 • Moleraj - Shërbime
 • Elektro Servise
 • Automobila - Lavazhe
 • Higjienë - Preparate
 • Ashensorë Dhe Eskalatorë - Riparim
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Patundshmëri - Udhëheqje (Mirëmbajtje)
 • Elektriçistë - Individë
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Hidraulikë - Individë
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
Повеќе филтриПомалку филтри

Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma по градови

Gostivar Kumanovë Kërçovë Manastir Ohër Prilep Shkup Shën Nikollë Stip Strugë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma

Infinity group


 • Adresa: Pero Nakov 134
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JJO Zuber


 • Adresa: Divizioni i 50-të p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kerher profesional


 • Adresa: Veriu dhe Jugu 2/38
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klintek


 • Adresa: Naroden front 19-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

CLINTEK DOOEL nga Shkupi është një përfaqësues i autorizuar i kompanisë gjermane Kärcher. Në këtë mënyrë, të gjithë gamën e makinave, pajisjeve dhe produkteve të pastrimit të Kärcher janë në dispozicion në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539079236_61.jpg?t=true&w=300&h=300

Libra Konsalting


 • Adresa: Heronjtë e Popullit 23-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lion


 • Adresa: Momçillo Jordanovski 38-v
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M&Z kompani


 • Adresa: Mara Ugrinova 44
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MP Kompani


 • Adresa: Koce Metalec 2-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mebo 2012


 • Adresa: Bul.Turistiçka 2-a/6
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega cist grup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

National klining servis


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 76
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pedant


 • Adresa: Sotir Bërbevski 23
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proekt 42


 • Adresa: Ilindenska 40-1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Profesional ENNJ Shema Higiena


 • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Protouch


 • Adresa: Radishanski Pat Llevo 23/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RS Bobi 99


 • Adresa: Heroj Karposh 3-1/1
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sara


 • Adresa: Rr.10 nr.42, f.Kadinë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis 1


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 66
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 196 | | | веќе видена

Владата намали ги царинските стапки за увоз на компоненти за производство на технолошко напредни производи. Станува збор за 33 царински стапки, а ова барање ...
сите 21 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев прими делегација на Синдикатот на работниците од управата, правосудните органи и здруженијата на граѓани (Синдикат на УПОЗ) предводена од ...
сите 27 | | | веќе видена

Стопанска банка а.д. Битола ги известува своите клиенти пензионери дека исплатата на пензиите за месец октомври, се изврши во 4 групи во сите отворени ...
сите 52 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj