Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Gostivar
 • Ohër
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje
 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve
 • Pastrim kimik - servise
 • Hidraulikë - firma
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Ngrohje Qëndrore - Firma
 • Moleraj - Shërbime
 • Higjienë - Preparate
 • Punë Në Teren Të Paafrueshëm (Punë Në Lartësi)
 • Patundshmëri - Udhëheqje (Mirëmbajtje)
 • Elektro Servise
 • Automobila - Lavazhe
 • Parqe Dhe Gjelbërim - Rregullim Dhe Mirëmbajtje
 • Pastrim Dhe Larje Të Qilimave Dhe Tepihëve - Pajisje
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Pastrim Kimik - Pajisje
 • Hortikulturë - Pajisje Dhe Shërbime
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma

Abc clean


 • Adresa: rr.101, f.Pallзisht i poshtлm 12
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Semperardens


 • Adresa: Bllagoja Toska 110-2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cleaning service fresh/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clean and green/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Ambient


 • Adresa: rr.1, Mлhalla e re 7
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

H&Z Company


 • Adresa: Mara Ugrinova 44
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Drin


 • Adresa: Ilindenska 23/1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deve kom


 • Adresa: Mara Ugrinova 68/1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teampro cleaning/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4-ST Komerc


 • Adresa: rr.21, f.Vollkovë 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7843 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega cist grup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bapall


 • Adresa: Nikola Parapunov S-3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gos Kllining


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 1/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DB Flluks


 • Adresa: Pellisterska 1-2/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Protouch


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 164
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Cleaning Service/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amell MDGK


 • Adresa: bul.Illinden 186
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proton Stanben upravitel


 • Adresa: Karposhevo Vostanie 4-3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1676550303_32.png?t=true&w=300&h=300
Mapa

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 37 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 141 | | | веќе видена

Зголемените цени на имотот го направија поседувањето стан или куќа сè понеостварлив сон за многу Европејци – проблем што се влоши со кризата на трошоците за ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj