Partner


  • Adresa: Strasho Pinxhur 4
  • Vendi: Vinicë
  • Distanca: ≈7505 км

  • Faksi: 033 363296
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Partner është një kompani që kryen transporton mallrash në përputhje me standardet evropiane, bazuar në konventat CMR dhe TIR. Parku ynë i automjeteve përbëhet ekskluzivisht nga automjete që përmbushin këto standarde. Ne kryejmë transport të shumë llojeve të mallrave, mallra të paletizuara, të papaletizuara, kryesisht transporte të plota. Me kamionë me pajisje moderne dhe të plotë, përpiqemi të plotësojmë nevojat e klientëve tanë dhe të realizojmë bashkëpunim afatgjatë.

Momentalisht disponon me 45 tërheqës dhe kryen transport ndërkombëtar të mallrave në mes shteteve nga e gjithë Europa, me gjysëm-rimorkio me musha, të cilat i përmbushin të gjitha standardet dhe pajisjet të cilat i kërkojnë klientët dhe shtetet europiane si në aspekt ekologjik, po ashtu edhe në aspektin e sigurisë së shoferëve dhe pjesëmarrësve tjerë në trafik dhe para së gjithash vetë malli që transportohet.

Parku i automjeteve “PANTER” disponon me automjete nga markat Mercedes, Scania, Man, Daf dhe Volvo të cilat karakterizohen me standard EURO 6, EURO 5, EURO 3 dhe EURO 0-2.
Automjetet kanë peshë transporti nga 24t, hapësirë nga 90 m3 deri 102 m3 dhe dimenzione nga 13,6 x 2,45-2,5x 2,6-3m (gjatësia, gjerësia dhe lartësia) që do të thotë gjatësia është standard, ndërsa gjerësia dhe lartësia ndryshojnë varësisht nga tipi dhe lloji i gjysëm-rimorkiove.
Llojet e gjysëm-rimorkiove për transport të mallrave: gjysëm-rimorkio-musha për transport të mallrave të paletuara, nga të cilat 15 Mega gjysëm-rimorkio janë me 102 m3 dhe 25 gjysëm-rimorkio standard nga 90 deri 98 m3;

Me qëllim që partnerët dhe klientët tanë të jenë të kënaqur, ne ofrojmë sigurim të plotë CMR, 24 orë komunikim me automjetet, ndjekje GPS në çdo kohë, komunikim të shkëlqyeshëm me bashkëpunëtorët tanë në disa gjuhë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj