Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Car - parks (parking garages)
 • Story garage
 • Public utilities
 • Bikes - rent
 • Shopping malls
 • Garbage Removal Utilities
 • Emergency Numbers & Assistance
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Parking lots

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Izgradba


 • Address : Nikola Karev 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski parking - Transporten centar


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Katna garaza Aerodrom


 • Address : bul.Jane Sandanski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski parking - TC Biser/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski parking - Aerodrom


 • Address : bul.Jane Sandanski 82
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kumanovo-parking naplata


 • Address : Mosha Pijade 38
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kumanovo-parking


 • Address : Branko Bogdanski Gucman b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7437 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JP za PUP


 • Address : Prilepski Braniteli (Marksova) 1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu from 07:00 to 21:00 • Wed from 07:00 to 15:00 • Fri - Sat from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Katna garaza


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City parking


 • Address : Kej 1-vi Maj b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova katna garaza


 • Address : Kej 1-vi Maj b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City parking/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stipion


 • Address : Vasil Glavinov 4-b
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strumica-parking


 • Address : Boro Dzhoni 10
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Parking-Tetovo


 • Address : ul.120 4-a
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko


 • Address : Gradsko Pazariste 1
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski parkinzi


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JP Komunalec Polin


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Dojran

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkinzi


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Следејќи ја својата долгорочна развојна стратегија која се темели на партнерство со вистинските лозари, винарската визба „Тиквеш“, на пет месеци пред ...
сите 10 | | | веќе видена

Неотел, А1 Македонија и Македонски Телеком до Агенцијата за електронски комуникации (АЕК) доставиле писма за искажување интерес на објавената намера за ...
сите 14 | | | веќе видена

Уште шест месеци да продолжи мерката која предвидува нула отсто царина за 50 проценти од искористените увезени количини свинско месо во претходната година, ...
сите 18 | | | веќе видена

Во однос на граѓани кога ќе можат да инсталираат на своите покриви, јас би кажал кога ќе се олеснат условите и поедностават постапките за инсталирање на ...
сите 38 | | | веќе видена

За проектот „НЛБ Рамка за помош“, НЛБ Банка Скопје ја доби националната награда за најдобра општествено одговорна практика во категоријата „Вложување во ...
сите 18 | | | веќе видена

Владата на СДСМ и ДУИ е виновна поради економската катастрофа која ни се случува. Македонија има најмал раст на БДП во регионот, Македонија има најмалку ...
сите 367 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel