Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Parket - montim
 • Parket - tregëti
 • Dysheme - prej llaminati
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Elektrikë
 • Moleraj - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Parket - montim në Shkup

Ice Inxhiniering


 • Adresa: Rr.11 nr.43, f.Stajkovc
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pik Kreativa


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 54-1/8
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Podomak


 • Adresa: Vasil Gjorgov 19 llok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Parket


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 5/3-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SDG Ice InzeneringKategoritë:

parket - montim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trgo Inxhiniering Marin


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 79-a-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoki-Inxhiniering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoma parket


 • Adresa: Rr.30 nr.9, Lagja Kisella Jabuka
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7417 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Врз основа на Уредбата со законска сила за изменување и дополнување на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на ...
сите 35 | | | веќе видена

Најбргу ќе стигнат средствата од Меѓународниот монетарен фонд од странските ликвидносни инјекции, кои се очекува најверојатно да стигнат во текот на месецов, ...
сите 139 | | | веќе видена

Организацијата на земји-извознички на нафта (ОПЕК) е група независни произведувачи работат на договор за досега невидено намалување на производството, а кон ...
сите 80 | | | веќе видена

Во услови на пандемија од невидени размери, Капитал Банка АД Скопје им пристапува на своите клиенти правни и физички лица, а со тоа и на севкупната економија, ...
сите 72 | | | веќе видена

За најмалку 70% ќе се намалат ратите за кредитите од финансиските и лизинг друштва во следните три месеци за граѓаните, за кои нема да смеат да се пресметуваат ...
сите 80 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj