Парк


 • Адреса: Коста Новаковиќ 50/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
  Веќе 13 години Универзитетот ФОН ја спроведува кампањата за стипендирање на најдобрите средношколци - „И во Македонија се може“. Стипендистите кои биле дел од ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи