Паперино Мото Шоп


  • Адреса: Пиринска Македоника блок 2, деловен објект 6
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7862 км
  • Локација: Веднаш до игралиштето на Средно Економско Училиште "Перо Наков"

  • Телефон 2: 031 611077
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 15:00Мапа

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 39 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 25 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 30 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи