Panel M kompani  • Telefon 2: 070 726081
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630658915_64.png?t=true&w=300&h=300


Компанијата ПАНЕЛ-М од своето формирање во 1999 година успешно се занимава со градежни работи, нискоградба, високоградба, патишта, канализации, водоводи, како и реконструкции, адаптации и санации на различни објекти.
Располагаме со соодветна градежна опрема и механизација како и со стручен кадар кој ни овозможува навремено, квалитетно и професионално да одговориме на нашите обврски.
Соработуваме и со голем број на фирми кои редовно и навремено не снабдуваат со градежни материјали со кои не располагаме и кои го имаат потребниот квалитет.
Во текот на овие години Панел-М има учествувано на повеќе проекти и изградено многу објекти ширум нашата држава, каде како инвеститори се јавувале Владата на РМ преку нејзините ресорни министерства, Општини и странски организации (OSCE,EAR,UNDP, Delegation of the European Union).
Наша цел е со нашето долгогодишно професионално искуство да создадеме квалитетни и современи објекти, со цел задоволување на потребите на нашите клиенти.
На нашата компанија секогаш на прво место и се квалитетот, брзината, ефикасноста и конкурентната цена.
Побарајте не и ќе се уверите.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj