Palma dekor

Parking6 days a weekDelivery

 • Address : s.Forino
 • Place: Gostivar


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Vodomat


  • Address : Varazdinska 20
  • Place: Kumanovo
  • Distance: ≈7864 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  VODOMAT DOOEL from Kumanovo is a company for construction, engineering and trade.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516800573_87.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPets welcome7 days a weekCards accepted

  Foja Ko


  • Address : Boris Trajkovski 152-a (Prvomajska)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7856 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 14:00

  The garden and operating center FOJA is a company that offers a wide range of products and services in the field of horticulture.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Banesta


  • Address : Internacionalni brigadi 5-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  Banesta is a company that sells irrigation systems.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487083159_15.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone

  Primateks


  • Address : bul.Aleksandar Makedonski 46-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  PRIMATEKS is a company that deals with the sale of communal hygiene products for Macedonia, Kosovo and Albania. Authorized importer and distributor of famous world known companies like Bayer Environmental Science, Bayer Garden, Unichem and others.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300

  ОКТА ги објави финансиските резултати за вториот квартал од 2021 година, со остварена ЕБИТДА од 196 милиони денари и добивка пред оданочување од 151 милион ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) обезбеди нов финансиски пакет од пет милиони евра за подобрување на енергетската ефикасност во домовите во рамките ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel