Oxhaqe-shërbime për oxhaqe


  • Adresa: Gjorgje Andreeviq Kun 36-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/fc16d3501dd68db750dadda929136e17.jpg?t=true&w=300&h=300


SHPTSH ‘OXHAQE’ Blagoja dhe Gjuro SHPK –Shkup- pastrim profesional dhe djegie të oxhaqeve dhe pajisjeve të tjera që lëshojnë tym(kaldaja, ngrohje qendrore, kanale, kamine, furra dhe hauba nga zgara) nga oxhaxharëve të kualifikuar.

Parandalim i zjarrit dhe pasojave të tjera të padëshiruara
Kursim i karburantit energjik dhe për 20%
Dërgesë më e madhe e energjisë
Ruajtje e pajisjeve ku kalon tymi për një kohë më të gjatë
Mbrojte e ambientit jetësor nëpërmjet reduktimit të gazrave të dëmshëm në ajër.
Shoqata për Prodhim, Tregti dhe Shërbime, Oxhaqe Blagoja dhe Gjuro SHKP Shkup është themeluar në vitin 1991(si ndërmarrje për shërbime komunale Oxhaqe). Nga ekzistimi i saj deri më sot, kryesisht punon si firmë për oxhaqe. Kompania është biznes familjar në pronësi të dy vëllezërve, të cilët përveç arsimit të mesëm dhe të lartë, kanë diploma për oxhaqe si dhe një përvojë shumëvjeçare në pastrimin e oxhaqeve, me njohuri të mëdha në sistemin e kaldajave.

Profesionalizmi kompanisë pasqyrohet në përvojën shumëvjeçare në realizimin dhe përmbushjen e ndërhyrjeve më të rënda në oxhaqe si: zhbllokim, djegie profesionale, pastrim, si dhe kontroll i të gjithë procesit në sistemin për ngrohje(kaldajë, kanal dhe oxhak) në nivelin më të lartë, shpim profesional të oxhakut kur nuk ka zgjidhje tjetër dhe mënjanim të mbeturinave, hirit ose fole zogjsh në oxhak.

Kompania “Oxhaqe” disponon me mjete profesionale për oxhaqe dhe pajise dhe kapacitete të tera për realizimin e angazhimeve të tjera(thithje profesionale, aparate nën presion, pompa me ujë të ngrohtë, një zgjidhje e madhe e pjesëve shtesë, furçave, kokave shpuese me cilësi më të mirë. Një pjesë e veglave është e punuar në punishten tonë, një pjesë të blera në vend dhe para së gjithash jashtë shtetit.

Shërbime:
-Zhbllokim, djegie, pastrim dhe kontroll të të gjitha llojeve të ventilimeve të oxhaqeve dhe kaminave
-Kontroll i sigurisë së pajisjes për ngrohje
-Pastrim kimik i pajisjes
-Kontroll dhe lëshim të vërtetimit atest për oxhaqe dhe kanale ventiluese dhe kyçjen e tyre në objekte të reja banimi dhe objekte afariste para lëshimin për përdorim.
-Zhbllokim, djegie, pastrim dhe kontroll të të gjithë llojeve të ventilimeve të oxhaqeve dhe kaminave
-Rregullimi i lëshimit të karburantit
-Djegie e kaminave, oxhaqeve, çingje dhe hauba nga zgarë ose furrë.

* Klientët e kënaqur janë qëllimi ynë kryesore!!! *
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj