Oxa solutions


 • Adresa: Ferid Murati 32-5/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608728830_09.png?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Oxa Solutions е една од најголемите компании за дистрибуција и услуги на големо со тонери и кертриџи, која работи на македонскиот пазар и на соседните пазари, вклучувајќи ги и Албанија и Косово. Oxa Solutions имаа долгогодишно искуство во однос на активноста што ја врши и истовремено нудиме производи со висок квалитет од најпознатите брендови кои често се увезуваат од Европската унија (Полска) и други земји. Компаниите се единствени и ексклузивни дистрибутери на компатибилната марка Dragon Toners Poland, која работи на пазарот со највисок квалитет на оригинални и компатибилни тонери. Исто така, ние сме легитимен дилер на големо со HP, Samsung, Kyocera, Xerox, Lexmark, Brother, Канон, Епсон, Дел, итн. Нашиот инвентар се зголеми за да вклучува разни тонери, електроника за касети со мастило и многу повеќе.

  Квалитет
  -Ригорозно управување со процесите
  -Согласи се за зајакнување и отчетност
  -Усогласеност со сите стандарди за управување со квалитет и другите применливи барања
  -Континуирана проценка и мерење на целите и целите на квалитетот
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj