Ova Medika


 • Address : Femo Kulakov 15/4
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  Demetra medikal D-r Olivera Arnaudova


  • Address : Vladimir Komarov 29-3/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км
  • Working Hours: Mon , Thu - Fri from 09:00 to 17:00 • Tue - Wed from 12:00 to 17:00

  Demetра Medical - Specialist practice in gynecology and obstetrics Dr. Olivera Arnaudova - Specialist in Gynecology and Obstetrics

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eece5f89ff412fb6d77d1a4b9ee39e.jpg?t=true&w=300&h=300

  Newborn clinik (Njuborn klinik)


  • Address : bull.Ilinden 107
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км

  Животот се состои од правење на избори. Да се направи информиран избор за третман на неплодноста, бара сеопфатни информации за тоа кои се вашите можности, а ние овде обезбедуваме општи и конкретни информации за неплодноста, како таа може да биде управувана, и какви видови на третмани се достапни за различни видови на неплодност и проблеми поврзани со нив.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573563166_2.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedBaby facilityDisabled access

  One Hospital


  • Address : V.S.Bato n.nr.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7394 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  One Hospital, whose first hospital is located in the western region of Macedonia, provides state-of-the-art health services with its proven medical staff and equipment.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577094510_58.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedBaby facilityChildren welcome

  D-r Radica Bojceva


  • Address : bul.Partizanski Odredi 21-a/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Wed from 13:00 to 20:00 • Thu - Fri from 08:00 to 15:00

  Приватна гинеколошка ординација Д-р Радица Бојчева

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577349913_14.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Народната банка е професионална и независна институција, којашто при одлучувањето ги применува највисоките меѓународни стандарди и најдобрите меѓународни ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Сто педесет и една илјада и 359 невработени лица се регистрирани во Агеницјата за вработување на крајот на септември 2020 година. Во евиденцијата на ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Купувате пример правосмукалка со гарантен лист од 5 години, ви се расипува после две години користење, ја носите на сервис од каде што сте ја купиле, ви велат ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel