Oslo


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610697820_28.png?t=true&w=300&h=300


  Photo of Location

  Photo & Video Galery

  Вашаиот омилен ресторан ви нуди топол амбиент и вкусно зготвени јадења.

  Се стремиме нашите гости секогаш да добиваат врвна и професионална услуга и да бидат задоволни, за повторно да сакаат да се вратат кај нас.
  more
  Photo of Location
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel