Ortodoncija-M

ParkingAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 78-2/7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 071 212046
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569413063_94.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Dr. Katerina Dashtevska
Specialiste ortodontie

Përvojë pune 15 vjeçare, arsimim në vende e Evropës Perëndimore, ndjekje e kurseve profesionale, specializim në Sofje, Firence, Pragë, Lisbonë, Stamboll, si dhe ndjekej të shumë seminareve dhe simpoziumeve, kurse dhe kongrese në shtet dhe në Ballkan.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj