Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Orphanages по градови

Bitola Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Orphanages

SOS Children's village (SOS Detsko selo)


 • Address : ul.6, s.Bardovci 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

Categories:

orphanages

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SOS Detsko selo Skopje


 • Address : Finska 131
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Home for infants and young children (Dom za doencinja i mali deca)


 • Address : Mladinski Brigadi 2
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км

Categories:

orphanages

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 4 минути Во средината на април, креаторот на мрежата Биткоин, Сатоши Накамото влезе во топ 20 најбогатите милијардери во светот, но откако ...
сите 15 | | | веќе видена

Ова е прв пат во историјата на државата да се подготвува закон за јавни службеници без да се формира работна група во која ќе членува стручната јавност, ...
сите 2 | | | веќе видена

Во исчекување на утрешната одлука на Регулаторната комисија за утврдување цени на нафтените деривати , граѓаните веќе стравуваат од ново поскапување. Барањата ...
сите 82 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel