Орион Медиа Милениум

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 22/36
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Спроти дирекцијата на Тинекс

  • Телефон 2: 075 222220
  • Факс: 02 3162230
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1481703861_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Орион Медиа Милениум
Орион Медиа Милениум е компанија чија главна дејност е:
• Сопствено производство на најразлични четки за сите индустриски дејности, опфаќајќи ги прехранбената, фармацевтската, дрвната, текстилната, метало-преработувачката и градежната индустрија, како и производство на четки за машини за чистење и комунални сервиси.
• Репарација на постоечките индустриски четки

Орион Медиа Милениум успешно работи на македонскиот пазар веќе 20 години, грижејќи се за усовршување на стандардите на своите производи. Компанијата сите овие години се развиваше етапно, од мала фирма прерасна во компанија која користи најсовремени машини за да добие квалитетен производ кој се користи, како од големите, така и од средните и мали фирми во Македонија.

Од богатата референтна листа на компании со кои нашата компанија успешно соработува можат да се издвојат: Алкалоид АД Скопје, Европа АД Скопје, Тутунски комбинат Скопје, ЈП Улици и патишта, повеќе јавни комунални претпријатија низ земјава и многу други.

Мотото на компанијата Орион Медиа Милениум е да обезбедиме квалитетен производ кој трае, што не прави препознатливи на македонскиот пазар во оваа дејност.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи