Orion Inxhinering

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ljube Grujoski 1
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7474 км
  • Lokacioni: Кај катната гаража

  • Telefon 2: 075 458660
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/901efca5b99d83e688eb2113dfeb6a1a.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ORION INXHENERING është një kompani për projektimin dhe prodhimin e kallëpeve prej metali dhe veglave metalike për punimin e produkteve prej llamarine, polimere alumini, punim i pjesëve rezervë për makineri dhe aparate të ndryshme dhe shërbime të tjera të lidhura me përpunimin e metaleve dhe jo-metaleve.

Shërbime:
• Lëmim, lëmim CNC
• Gërmis, gërmis CNC,
• Elektroerozion me elektroda, elektroerozion CNC me tel
• Lëmim
• Gravim
• Printim
• Përpunim termik
• përpunim makine për seri të vogla dhe të mesme
• Shërbime makinerie- bravarie
• Ndërrim i lidhjeve klipe të klipeve hidraulike
• Shërbime të tjera si remont i pompave, reduktorë, plipe hidraulike etj.

Prodhimi:
Pjesë këmbimi me porosi për konstruksione të ndryshme makinë sipas shembullit, pa dokumentacion teknik dhe me dokumentacionin tonë teknik në formë të shkruar ose elektronike (ne marrim porosi nëpërmjet Internetit) si:
• Dihtungje, doreza dhe rrotullues
• Dhëmbëz cilindrik me dhëmbë të drejtë dhe helikoidë, pjesë të dhëmbëzuara
• Rripa
• Nute dhe dihtungje dhe gjysmë dihtungje me nute
• Rripa me thumba dhe të dhëmbëzuar
• Çifte kërminjsh

Nga lloje të ndryshme materialesh si çeliku me cilësi të ndryshme, alumini, bronzi, mesing, plastikë, materiale të përbërë etj. Ne gjithashtu prodhojmë pjesë dhe pajisje nga INOX - prokron për nevojat e industrisë ushqimore në zonën tonë.

Vegla të ndryshme si:
• Vegla për lyerje të plastikës
• Vegla për plastikë të spërkatur
• Vegla për shpim, përthyerje dhe prerje të llamarinave
Përpunimi i veglave kryhet sipas një shembulli, ideje, në bazë të konstruksionit tonë dose të sjellë nga ana e blerësit, me marrëveshje. Duke pasur parasysh mundësitë tona për përpunim të veglave, klientëve tanë u ofrojmë mundësi për përpunim të pjesëve nga llamarina, çeliku ose plastikë deri 60gr, dhe më pas shpenzimet për mirëmbajtje të veglës i bart kompania jonë.

• Përpunim i konstruksioneve makine me porosi
• Elevatorë me dimensione më të vogla (F110х6000 mm)
• Rrufepritës
• Përpunim dhe montim i kangjellave prokrom
• Prodhim i vetë i menteshave bavareze
• Prodhim vetjak i pajisjeve bujqësore si: punues trehrahësh dhe katërkrahësh, plugje(emeshe) zgjatje për punues, dërrasë, oplata si dhe
• pjesë rezervë për aktivitete agaragne(pjesë për kombajna, pjesë për presa)

Programi i prodhimit monitorohet nga makina moderne (bërryla CNC, torno CNC, erozima CNC me teka) që mundësojnë prodhim cilësor me karakteristika konstruktive shumë të sakta. ORION INXHENERING zotëron pajisje dhe personel profesional për projektim në sofruerat më modern CAD-CAM (MASTERCAM X7), në mënyrë që prodhimi i pjesës ose mjetit të mund të zbatohet nga ideja në realizim.

Fillimi i ORION INXHINERING daton që nga 1993 kur kompania ka punuar si një punishte e vogël me një emër tjetër. Në fillim, aktiviteti kryesor i firmës ishte prodhimi i pjesëve rezervë për makineri bujqësore, si dhe shërbimet klasike të makinerisë. Duke kaluar nëpër faza të ndryshme të kushteve të pafavorshëm dhe të favorshme ekonomike në inxhinieri tonë - punishtja artizanale arritur të afirmohet me imazhin e saj të njohur dhe ta gjej vendin në industrinë e metaleve. Sot, ORION INXHINERING është një kompani me rreth 30 punonjës me tendencë për rritjen e njohurive dhe numrin dhe trajnimin e stafit, zgjerimin e gamës së shërbimeve dhe produkteve, duke përvetësuar segmente të reja të tregut dhe përmirësim të vazhdueshëm të ekipit të menaxhimit të kompanisë. Në krye të kompanisë është ekip inxhinierik, i cili në ndërtimin dhe prodhimit punon në masën më të madhe të shfrytëzojë teknologji moderne që ofron kursimet kohë, rritjen e produktivitetit dhe cilësi të përmirësuar me përdorimin e paketave softuerike moderne dhe qendra përpunimi makina CNC duke mos neglizhuar dhe metodat tradicionale të përpunimit.
më shumë
Retail Price - VAT Included:16.500 MKD

Spare parts for machines from all a ...

Retail Price - VAT Included:40 MKD

CNC processing

Retail Price - VAT Included:40 MKD

CNC processing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

CNC processing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

CNC processing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

CNC processing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Engraving

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Argon welding


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj