Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Vinica
 • Kocani
 • Sveti Nikole
 • Stip
 • Kicevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Women's organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Persons with disabilities (visually impaired people) - organizations
 • S.o.s telephone hotlines
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Organizations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Handy Woman (Vesta zena)


 • Address : p.fah 136
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Vinka


 • Address : Vanco Prke 1/10
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7931 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

Break: Mon-Fri 15-16h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agropalancanka


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Kriva Palanka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Blind persons (Zdruzenie na slepi lica)


 • Address : Goce Delcev 7-a
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Blind persons-Kavadarci


 • Address : 7-mi Septemvri b.b.
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa 2003


 • Address : 11-ti Oktomvri 17-2/4
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bisera


 • Address : Dimitar Vlahov 8
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESE-Centar za pravna pomos


 • Address : Maksim Gorki 20-1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-zena


 • Address : Solunska 111-d
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Thu from 17:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GIZ-Citizen Initiative of Women (GIZ-Gragjanska inicijativa na zenite)


 • Address : Plostad Ilinden b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hristijanka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kham


 • Address : Done Bozinov 49
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klea Women Civil Initiative -Bitola (Klea zenska gragjanska inicijativa-Bitola)


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 15/14
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidija-srce shto cuka


 • Address : Vanco Prke 62/5
 • Place: Stip
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidija-srce sto cuka


 • Address : 11-ti Oktomvri 44/2-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luludi


 • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 61
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пазарот на приватно здравствено осигурување ќе доживее значителен подем, а се повеќе компании ќе пројават интерес дополнително да ги осигуруваат своите ...
сите 65 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 36 | | | веќе видена

Инвестициите во човечки капитал се подеднакво важни како и капиталните инвестиции. Верувам дека инвестирањето во луѓе е од витално значење за благосостојбата ...
сите 45 | | | веќе видена

Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија (АФД) денес преку Зум платформата, ќе оддржи презентација за постигнатите резултати од годишното ...
сите 4 | | | веќе видена

Уште еден деловен потег кој ја одвојува домашната фармацевтска компанија „Алкалоид“ меѓу најуспешните во земјава и во регионот. Впрочем на крајот на минатиот ...
сите 12 | | | веќе видена

Предлог буџетот за 2021 година доставен од Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев е во насока на постигнување напредок во исклучително тешки моменти ...
сите 63 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel