Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Tetovë
 • Veles
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Probistip
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Dellçevë
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Kriva Pallankë
 • Shën Nikollë
 • Mavrovë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Kryqi i kuq - organizata
 • Organizata të grave
 • Fondacione
 • Shoqata Ekologjike
 • Organizata Për Persona Me Aftësi Të Kufizuara
 • Qendra Edukimi
 • Organizata Për Të Drejtat E Njeriut
 • S.O.S. - Telefona
 • Qendra Informative
 • Trajnime
 • Lidhjet
 • Shoqata Kulturore
 • Rehabilitim - Qendra
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Organizata Dhe Misione Të Huaja
 • Konsallting
 • Shoqata Dhe Bashkësi Shëndetësore
 • Këshilltore Për Të Varur Nga Droga
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Organizata joqeveritare

Aleanca franceze


 • Adresa: Pece Matiçevski 39 (Leninova)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa internacional


 • Adresa: Orce Nikollov 212-b
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allka-Qendra për Zhvillim të Qëndrueshëm


 • Adresa: Mille Pop Jordanov 42-A 3/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angelçinja-HOA


 • Adresa: Gjorçe Petrov D-1/72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aradha vëzhguese Jadran


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 8-10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arno


 • Adresa: bul.VMRO 1/2-7
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Studio


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asociacioni Ferial i Maqedonisë - Qendra Feriale Vallandovë


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7972 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asociacioni Maqedonas për burime njerëzore


 • Adresa: bul.VMRO 7/1-7 (Marks dhe Engells)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asociacioni Qytetar Manastir


 • Adresa: Bregallnica 41
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asociacioni për Stile të Shëndosha Jetese PULS


 • Adresa: Bajram Shabani 19
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asociacioni rinor i Maqedonisë


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 16-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asocijacija na mladinsko zajaknuvanje


 • Adresa: Vasil Gjorgov 18/2-16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asocijacija za pulmonalna hipertenzija-Moment Plus


 • Adresa: Tançe Kamberov 29
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association for intergenerational solidarity - Doblest/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astarta


 • Adresa: Zagrebska 28 lam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballkan Net


 • Adresa: Maksim Gorki 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa 2003


 • Adresa: 11 Tetori 17-2/4
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bidi Zellen


 • Adresa: Shën Naum Ohridski 34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biosfera


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 3 | | | веќе видена

Стечајната постапка за Еуростандард банка тече според Законот за стечај. Но нешто спектакуларно во делот за кривичниот прогон не се случува. Од Обвинителството ...
сите 14 | | | веќе видена

Повторно паѓа вредноста на етереумот. Таа се намали за 3.84 проценти во последните 24 часа и сега се тргува за 2,948.05 американски долари. Оваа криптовалута ...
сите 11 | | | веќе видена

Mерките и политиките спроведени од страна на Народната банка, како и централните банки воопшто, ги дадоа посакуваните резултати во ублажувањето на ефектите од ...
сите 59 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj