Oreov Lad

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur


  • Telefon 2: 070 279790
  • Faksi: 02 2728999
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1596006227_14.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Restoranti “Oreov Lad” është një restorant familjar, nacional, specialitetet e të cilit janë ushqimet e vjetra maqedonase, dhe si kuriozitet ne përgatisim ushqim nga koha e Mbretit Marko.

Nga hapja e tij në vitin 1980 e deri më sot, restoranti "Oreov Lad" është bërë një nga vendet më të këndshme për festë, argëtim dhe evente në Shkup. Ndodhet në pjesën perëndimore të qytetit, në qendrën sportive dhe rekreative "Saraj", në rrugën për në Matka.

Disponojmë me: 180 vende brenda restorantit dhe 250 vende jashtë, në kopshtin e bukur; pishinën me troftë të gjallë në verë, 2 hapësira parkimi për rreth 70 makina; shesh lojërash për fëmijë; muzikë live gjatë fundjavave në dimër dhe çdo ditë në verë dhe 2 pista vallëzimi (brenda dhe jashtë).

Stafi ynë është këtu për t'ju mundësuar eventet e mëposhtme: darka private, dasma, takime biznesi, ditëlindje, dalje në pension, përvjetorë, pritje, festa kokteji, aktivitete promovuese dhe prezantime.
Ne do të donim të theksonim shërbimin tonë profesional të keteringut, i cili do t'ju mundësojë të mirëprisni mysafirët tuaj në shtëpinë tuaj.

Ekipi ynë është në dispozicionin tuaj për t'ju mbështetur dhe ndihmuar në planifikimin e festimeve tuaja, si dhe për t'ju ofruar kërkesa shtesë, të tilla si: aranzhime me lule, tullumbace, qirinj; efekte speciale ndriçimi; lloje të ndryshme të muzikës; fotograf, kameraman dhe shumë të tjera.

E gjithë kjo do të kontribuojë që festa juaj të jetë e veçantë dhe veçanërisht interesante.
Për më shumë informacion shikoni kalendarin tonë mujor në faqen tonë të internetit ose ju lutemi të kërkoni koordinatorët tanë të eventeve të cilët janë gjithmonë të gatshëm t'ju ofrojnë një ofertë të shkëlqyeshme
Besoni tek ne, dhe ne do të justifikojmë besimin tuaj.

Prandaj, ky është mesazhi ynë:

Një restorant i veçantë që ofron një përvojë të pazakontë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj