Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Tetovo
 • Strumica
 • Ohrid
 • Kocani
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Kavadarci
 • Stip
 • Struga
 • Veles
 • Gostivar
 • Negotino
 • Gevgelija
 • Radovis
 • Kicevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Optical goods retail - (eye care, optometrists, opticians)
 • Optometrists (opticians)
 • Glasses - optical
 • Clocks & watches
 • Jewelers (jewellery)
 • Watches Service & Repair
 • Medical Equipment
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Optical goods retail - (eye care, optometrists, opticians)


Inter-Optic


 • Address : TC Bunjakovec 37 lok.5 suteren
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Triveks


 • Address : bul.Partizanski Odredi 39/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 21:00 • Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pilot trejd


 • Address : Nikola Martinovski 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bella Vista


 • Address : bul.Partizanski Odredi 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lens Mak


 • Address : Franklin Ruzvelt 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonata


 • Address : bul.Partizanski Odredi 21 lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-Optik


 • Address : bul.Partizanski Odredi 21 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beti optik


 • Address : Otokar Kershovani 46-a lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Optika TP


 • Address : bul.Krste Misirkov 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioptra optiks


 • Address : Naroden Front, TC Beverli Hils 19-a lok.23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prima optics Beverli Hils


 • Address : Naroden Front, TC Beverli Hils 19-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City optik (Siti optik)


 • Address : Naroden Front 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:30 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moca


 • Address : Vasil Gjorgov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Triveks


 • Address : Kazandzhiska, Stara Charshija 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 18:00 • Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beta optique


 • Address : Maksim Gorki 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Stojanovski Blagoja


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 31-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Optika TP


 • Address : DTC Mavrovka lok.42 lam.a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Okulista


 • Address : Zeleznicka 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00 • Sun from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Getaldus direkcija


 • Address : Makedonija 56
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

The tradition has been in existence since 1959 and until now the chain of optics Götaldus is the leader in our country in the field of optics.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1448529282_54.jpg?t=true&w=300&h=300

Dioptra Optiks


 • Address : Maksim Gorki 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 16 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel