One Hospital

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerE kualifikuar për foshnjeQasëse për persona të hendikepuar


  • Telefon 2: 044 344414
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577094510_58.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

One Hospital, spitali i parë i të cilit ndodhet në rajonin perëndimor të Maqedonisë, ofron shërbime më të mira të shëndetit me personelin dhe pajisjet e provuara.

One Hospital është një qendër e avancuar moderne që ofron shërbime gjithëpërfshirëse mjekësore, diagnostikim dhe trajtim.

One Hospital prezanton një koncept të ri të trajtimit mjekësor dhe diagnostikimit në Maqedoni, përfshirë kirurgjinë e përgjithshme, kirurgjinë plastike dhe rekonstruktive, stomatologjinë, ortopedinë dhe traumatologjinë, mjekësinë interne, endoskopinë, pediatrinë, mjekësinë e përgjithshme, reumatologjinë, repartin për kujdes intensiv, gjinekologjinë, urologjinë, laboratorin biokimik, stomatologjinë, neurologjinë, otolaringologjinë dhe shumë reparte tjera mjekësore
më shumë
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj