Omni kreativ

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522133893_57.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ne jemi një agjenci multi-disiplinare kreative, e përkushtuar për krijimin e brendeve të suksesshme! Detyra jonë është të krijojmë lidhje të fortë, emotive dhe të gjatë ndërmjet brendeve të klientëve tanë dhe publikut të tyre.

Nëpërmjet një strategjie të qartë të vendosur, të përcaktuar në një bashkëpunim të ngushtë me klientin, krijojmë një zgjidhje sistematike që e lidh brendin me publikun dhe vendosim efekt maksimal.
Për një sukses të vazhdueshëm në treg, jemi në rrjedha me tendencat dhe pajisjet më të reja për implementim të suksesshëm të strategjisë tuaj të marketingut. Që nga themelimi ynë në vitin 2006, ne rritemi vazhdimisht, mësojmë dhe e evoluojmë stafin tonë kreativ dhe qasjen strategjike, me qëllim t’i përmbushim nevojat më të sofistikuara të klientëve tanë.

Shërbime:
• Zhvilli i brendit
• Dizajn të logos
• Dizajn të paketimit
• Materiale të printuara
• Fotografi studioje
• Faqe interneti
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj