Омни креатив

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Илинден 49-а/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 075 456987
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522133893_57.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ние сме мулти-дисциплинарна креативна агенција, посветена на создавање на успешни брендови!
Наша задача е да креираме силна, емотивна и долготрајна врска помеѓу брендовите на нашите клиенти и нивната публика.

Преку јасно поставена стратегија дефинирана во тесна соработка со клиентот, креираме систематско решение кое го поврзува брендот со публиката и постигнува максимален ефект.

Услуги:
• Развој на бренд
• Дизајн на лого
• Дизајн на пакување
• Печатени материјали
• Студиски фотографии
• Веб страни

За континуиран успех на пазарот, во тек сме со најновите трендови и алатки за успешна имплементација на вашата маркетинг стратегија. Од нашето основање во 2006 год. ние континуирано растеме, учиме и го еволуираме нашиот креативен став и стратегиски пристап, сè со цел да ги исполниме најсофистицираните потреби на нашите клиенти.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи