Olimpia IL

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Industriale p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7394 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574342891_9.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Historia e këtij biznesi lokal filloi në vitin 2000 kur Ixhet Abdurahmani dhe i ndjeri Bilal Lika vendosën të hapnin një biznes për të nderuar dritaret e makinave të markave të ndryshme. Secili nga fillimi i biznesit ka një qëllim afatshkurtër dhe afatgjatë, natyrisht që këta ishin themeluesit e këtij biznesi. Këto dy lloje të synimeve janë padyshim të arritura, duke fituar besimin e klientit, cilësinë dhe padyshim mbijetesën në këtë biznes. Pra, këtu jemi 19 vjet më vonë me arritje të mëdha.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj