Окса солушнс


 • Адреса: Ферид Мурати 32-5/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608728830_09.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Oxa Solutions е една од најголемите компании за дистрибуција и услуги на големо со тонери и кертриџи, која работи на македонскиот пазар и на соседните пазари, вклучувајќи ги и Албанија и Косово. Oxa Solutions имаа долгогодишно искуство во однос на активноста што ја врши и истовремено нудиме производи со висок квалитет од најпознатите брендови кои често се увезуваат од Европската унија (Полска) и други земји. Компаниите се единствени и ексклузивни дистрибутери на компатибилната марка Dragon Toners Poland, која работи на пазарот со највисок квалитет на оригинални и компатибилни тонери. Исто така, ние сме легитимен дилер на големо со HP, Samsung, Kyocera, Xerox, Lexmark, Brother, Канон, Епсон, Дел, итн. Нашиот инвентар се зголеми за да вклучува разни тонери, електроника за касети со мастило и многу повеќе.

  Квалитет
  -Ригорозно управување со процесите
  -Согласи се за зајакнување и отчетност
  -Усогласеност со сите стандарди за управување со квалитет и другите применливи барања
  -Континуирана проценка и мерење на целите и целите на квалитетот
  повеќе
  Цена со ДДВ:480 ден.

  Dragon toner за HP 1010/1018/1020/C ...

  Цена со ДДВ:950 ден.

  Dragon Toner за HP LJ P3015 CE255A

  Цена со ДДВ:1.300 ден.

  DRAGON Тонер за HP CF531A Сина

  Цена со ДДВ:1.300 ден.

  DRAGON Тонер за HP CF530A Црна

  Цена со ДДВ:1.300 ден.

  DRAGON Тонер за HP CF532A Црвена

  Цена со ДДВ:1.300 ден.

  DRAGON Тонер за HP CF533A Жолта

  Цена со ДДВ:600 ден.

  DRAGON Тонер за Brother TN1090


  Видете ги нашите производи на
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи