Office plus - Tetovë


 • Adresa: Iliria p.n., Palma Moll
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Punojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  Apollo


  • Adresa: Nikolla Parapunov 27 lam.3 banesa 5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

  Mojtoner.mk është internet shitore e specializuar e firmës Apolo Shkup për tonerë, kertrixhë, ribon, printerë dhe materiale tjera shpenzuese për të gjitha llojet e printerëve.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5b8eabcffd5d75456aedba4a758dd57d.jpg?t=true&w=300&h=300
  Punojmë 6 ditë në javë

  2B avni


  • Adresa: Sllavej Pllanina 60
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 18:00

  Disponojmë me një gamë të gjerë të programit për zyra, shkolla, reklama dhe grafikë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403271097_6.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Fenix Nova


  • Adresa: Radnjanska 4/1-1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  FENIKS NOVA është një kompani moderne dhe inovative, qëllimi kryesor i së cilës është t'u ofrojë ndërmarrjeve lloje të ndryshme shërbimesh që do të lehtësojnë punën e tyre të përditshme dhe do të zvogëlojnë kostot.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579271739_18.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në Internet

  Polica


  • Adresa: Dimitrie Çupovski 26-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

  Kategoritë:

  librari

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563521724_81.png?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj