NU Culture Center (Ilinden days)

Wi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) b.b.
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7945 км
Categories:

cultural centres


  • Telephone 2: +389 47 233419
  • Fax: +389 47 233419
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Владиниот извештај за штедење на струјата лоцира појава на енормно, дури незамисливо зголемување на потрошувачка на електрична енергија во селото Арачиново, ...
сите 90 | | | веќе видена

Поради немање финансиски средства за цел месец однапред да платат за гас, а поради тоа што Град Скопје не им дозволил да испорачуваат греење со помош на мазут, ...
сите 59 | | | веќе видена

Пред 40-тина компании членки на Стопанската комора на Македонија беа презентирани актуелните кредитни линии на Развојната банка на Северна Македонија.На ...
сите 80 | | | веќе видена

Најновиот и најлесниот претставник на хит серијата паметни часовници WATCH GT 3 сега може да се најде и на македонскиот пазар - HUAWEI WATCH GT 3 SE. Со своето ...
сите 17 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel