НТБ Сервице&Делови

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: с.Стримница
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7399 км
  • Локација: во село Стримница, патот кон Фалише, после бензиската пумпа десно

  • Телефон 2: 070 209149
  • Факс: 044 379780
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1498117273_36.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Официјален дистрибутер на турските компании:

• BETONSTAR - Сервис и делови за бетонски пумпи
• MRM CONCRET BATCHING PLANTS - Продажба на нови бетонски бази
• LIYA TEST LABORATORY - Опрема за испитување на градежни материјали: цемент, песок, асфалт, земја
• ZIM CONCRET PAVER AND BLOCK MACHINES - Машини за производство на бетонски елементи

Продажба на градежни машини
• можност за директна набавка на половни машини, кипери, багери, бетонски пумпи, бетономешалки, како и други градежни машини, по најповолни цени

На клиентите им обезбедуваме целосна непрекината поддршка што дава дополнителна сигурност и гаранција за квалитетот и прецизноста на нашите услуги.

Вршиме испраќање на делови низ цела Македонија преку Карго.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи