Novogradba

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina 5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 02 2627633
  • Faksi: 02 2627836
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482758691_76.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

SH.N. Novograd ka një staf profesional nga të gjitha fushat që nevojitet në ndërtimtari, për t'u përgjigjur në çdo moment.

Si mbështetje teknike në dispozicion janë kamionët, mikserët dhe baza e betonit, e cila shërben për përgatitjen e çdo marke të certifikuar betoni, që është i nevojshëm për klientin dhe për nevojat e kompanisë.

• Sistem konstruktiv betoni – cilësor, i sigurt, asizmik, i armuar. Markë minimale prej betoni MB 30 dhe mbi MB 40, të përgatitura në betonuesen e vet.
• Pllakë e themeli prej 95 cm. Fasadë Thermal Demi me 8cm shkumë gome grafit (25 kg/m3) bllok tulla 20 cm, koeficienti i përçueshmërisë energjetike Umax <0,4, sipas rregulloreve më të fundit për ndërtesa efikase energjetike. Shtresa e fundit e fasadës - llaç plastik i papërshkueshëm nga uji, me trajtim estetik bashkëkohor.
• Muret ndarëse ndërmjet apartamenteve janë me mure me bllok tullash 12 cm, me llac nga dyja anët, të suvatuara dhe ngjyrosura me të bardhë me ngjyra disperzuese
• Fasada zdrukthëtarie - profili PVC me pesë dhoma me tre përputhje dhe termopan me xhama me katër zona.
•Hyrje – mbikëqyrje video brenda dhe jashtë objektit, qasje elektrike për hyrje me shifër ose kartelë, videofoni, hapësirë për rojën e pallatit, sistem kundër zjarrit, katër ashensorë elektrikë-hidraulikë me dyer rrëshqitëse inoks dhe automatike prej 640 kg për 8 persona.
• Korridor i hyrjes - mermeri ose graniti, komunikime horizontale dhe vertikale , të trajtuara tërësisht me qeramikë.
• Korridoret ndriçohen nga drita natyrale dhe një dritë automatike e përshtatshme me sensor.
• Dyert hyrëse të blinduara, dyert apartamentesh, dyer dhomash mediapan.
• Parket - ah i avulluar.
• Qeramikë, mallra sanitare dhe çeshma me certifikata dhe garanci, me dizajn modern dhe bashkëkohor.
• Instalimi për TV lokal dhe kabllor.

Firmë për ndërtimtari e cila ekziston nga viti 1963, është në kuadër të GRO Novogradnja Vranjë, OOUR Gradnja Shkup.

Në vitin 1990 me ndryshimet ligjore dhe ristrukturimin në një firmë të pavarur ndërtimi me emrin G.P. NOVOGRADBA -Shkup.

Në përputhje me rregullativat e reja ligjore, në vitin 1995, G.P. NOVOGRADBA është ri-regjistruar në Firmë për ndërtimtari, NOVOGRADBA -Vladimir dhe të tjerë SHPK Shkup.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj