Nova Inzinering  • Telephone 2: +389 43 421335
  • Fax: +389 43 421222
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1648628067_3.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Нова Инжинеринг
Нова Инжинеринг е компанија која се занимава со проектирање, изработка, монтажа и одржување на индустриска опрема, изработка на најразлични машински делови и скопови, силоси, тракасти транспортери, работни кола за вентилатори, фабрикување на производи од челични лимови и профили, разни челични конструкции...

Исто така Нова Инжинеринг нуди и елекро услуги како што се репарација на електромотори (винклување, замена на лежишта и снација на капачки), балансирање на електромотори, барабани и работни кола.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel