Нова Инжинеринг


  • Адреса: с.Возарци
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7494 км

  • Телефон 2: 043 421335
  • Факс: 043 421222
  • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1648628067_3.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нова Инжинеринг
Нова Инжинеринг е компанија која се занимава со проектирање, изработка, монтажа и одржување на индустриска опрема, изработка на најразлични машински делови и скопови, силоси, тракасти транспортери, работни кола за вентилатори, фабрикување на производи од челични лимови и профили, разни челични конструкции...

Исто така Нова Инжинеринг нуди и елекро услуги како што се репарација на електромотори (винклување, замена на лежишта и снација на капачки), балансирање на електромотори, барабани и работни кола.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи