Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Нотари во Скопје


Паунова Весна


 • Адреса: Св.Наум Охридски 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пејкова Наташа


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 70-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пенџерковски Елена


 • Адреса: 11-ти Октомври 13/1 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петреска Анастасија


 • Адреса: Васил Ѓоргов 29/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петровска Алексова Анета


 • Адреса: Никола Вапцаров 3/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петровска Стефановска Виолета


 • Адреса: 11-ти Октомври 36
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пецовска Биљана


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 43-б мезанин лок.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пешиќ Оливера


 • Адреса: Вера Јоциќ 1-д/1-4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Поповски Слободан


 • Адреса: Васил Главинов 7-б кат 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пулејкова Зорица


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15 лок.6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ристоски Методија


 • Адреса: Македонија 11-2/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сарџовска Снежана


 • Адреса: Народен Фронт 19 кат 1 лок.21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смиљаноска Лидија


 • Адреса: Њу Делхиска 2-3/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соња Гавровска


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 20-1/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спасовски Никола


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 49/1-2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Станоевска Вера


 • Адреса: ул.1737, Пајко Маало 30-2/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стефкова Начевска Љубица


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 54/1-1-1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тахири Ирфан


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 10-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хаџи-Зафиров Зафир


 • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 1-а-1/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чоловиќ Хакија


 • Адреса: Ниџе Планина 16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10693 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

нотари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 175 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи