Њу Вејс оф Травел

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 30
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: спроти Соборен Храм

  • Телефон 2: 070 339554
  • Факс: 02 3232236
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1400591181_29.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Tуристичката агенција Њу Вејс оф Травел е една од многуте агенции, но е единствена со својата моќ и важност. Формирана е за потребите на времето во кое живееме, а со своите иновативни пристапи подготвена е да одговори на сите потреби и барања.

Заради вклопување на европските трендови и стандарди ние ќе ги мотивираме со нашата програма разногенерациските потенцијали да патуваат, зимуваат летуваат. Патувајќи ќе ги едуцираме младите преку организирање на конгреси, средби, обуки. Нашата туристичка агенција е поставена за големи дофати како индивидуални така и групни патувања до сите дестинации, откривање на нови точки од цел свет.

Услуги:
• Нова година и зима 2019
• Крстарења по медитеранот
• Апсолвентски екскурзии
• Авионски билети
• Автобуски превоз до Бугарија, Грција, Србија, Германија
• Визи за Австралија, Јужна Африка, Бразил, Индија, Канада, Мароко, Тајланд

Знаејќи дека е потребен постојан ангажман и пристап во потрага по разновидни форми и начини во агенцијата работи стручен тим со големо искуство кој е подготвен да се соочи со сите предизвици. Во секоја агенција Ви нудат аранжмани, патувања, но Њу Вејс оф Травел во првата декада на 21-от век одлучи да го видоизмени приодот кон работењето и да имплементира поинакви стандарди и пристапи. Туризмот е гранка која станува една од носечките во Македонија. Наша тенденција е Њу Вејс оф Травел да биде врвот на таа гранка.

Кај нас ќе го најдете и невозможното, ќе бидете професионално услужени, а за сите празнични денови ќе Ве пренесеме до ветените земји за да ги оствариме Вашите соништа. Дојдете имаме желба да Ве убедиме дека сме единствени, а со тоа ќе ги реализирате и Вашите очекувања онака како што заслужувате.


повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи