Nikem

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vanço Janevski 12
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7907 км

  • Telefon 2: 075 437871
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1537182943_43.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Никем
Nikem është kompani biznesi kryesor i të cilës është prodhimi i zdrukthëtarisë dhe dyerve të brendshme PVC.

Themeluar si një biznes familjar në vitin 2003 me vetëm dy të punësuar në një punëtori të vogël dhe kombinim modeste të makinave, kompania ka arritur gjatë viteve të rritet dhe të angazhohen si një konkurrente serioze në tregun e prodhuesve të PVC dhe dyerve të brendshme. Për prodhimin e PVC përdorimi profile nga ROLOPLAST (5 dhomëshe dhe 6 dhomëshe - 3D) dhe pajisje gjermane GU. Gjatë punimit të dyerve të brendshme përdorim mediapan nga 4mm dhe 6mm ose mediapan të furnuar me të njëjtat përmasa me modele të ndryshme sipas zgjedhjes së blerësit.

Qëllimi ynë është shpërndarja në kohë e punimeve të zdrukthëtarisë me cilësi dhe dyert, dhe kjo rezulton me kënaqësinë e klientëve tanë që gjithmonë na motivon që në të ardhmen të përpiqemi edhe më shumë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Влезна врата

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC прозор


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj