Nik Elan

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: bul.V.S.Bato 9-1/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Lokacioni: позади Зегин
Kategoritë:

vegla elektrike, vegla


  • Telefon 2: 070 340440
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491812387_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

https://www.facebook.com/%D0%9D%D0%B8%D0%BA-%D0%95%D0%BB%D0%B0%D0%BD-332917016721364/
Nik Elan është servisi i parë i autorizuar për Makita për vegla elektrike manuale në territorin e Maqedonisë.
Ne jemi këtu për t'u mundësuar klientëve tanë të drejtojnë biznesin e tyre pa probleme. Vizioni i Nik Elan bazohet në idenë se vetëm produktet e mira nuk do të kenë sukses. Ne besojmë se gjysma e suksesit varet nga ofrimi i produkteve cilësore dhe gjysma nga sigurimi i shërbimit të shkëlqyer dhe këshillave të ekspertëve.

Aktiviteti primar i kompanisë tonë është shitja dhe servisimi i veglave profesionale nga markat më të njohura botërore: MAKITA dhe ROTENBERGER. Kemi një gamë të gjerë produktesh, pajisjesh dhe lloje të tjera veglash dore.

Ne jemi në treg për më shumë se 18 vjet me përvojë të dëshmuar profesionale, klientë të kënaqur dhe bashkëpunim afatgjatë me partnerët tanë.
Për më shumë informacion na kontaktoni në numrat e telefonit 02 2400720 dhe 070 340440.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj