Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dru për ngrohje dhe ashkla
 • Pompa benzine
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Gaz - tregëti dhe distribuim
 • Magazina
 • Naftë Dhe Derivate Të Naftës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ngrohje - karburante në Veles

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

Angrovardar


 • Adresa: Andon Shurkov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

DPTU ANGROVARDAR TODOR DOOEL VELES është firmë për prodhimin e ambalayhit prej druri- paleta, shporta për prodhime bujqësore, kuti transportidhe çdo lloj prodhimi prej druri, sipas kërkesave të blerësve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590479802_39.gif?t=true&w=300&h=300

7 Brakja Imerovski


 • Adresa: ASNOM (Mosha Pijade) 23
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpa Trejding


 • Adresa: f.Buzallkovo
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besmir trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cele Shped


 • Adresa: Rashtanski pat 14
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crna reka petrol


 • Adresa: ASNOM (Mosha Pijade) p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ellma kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lajman drvo


 • Adresa: ASNOM (Mosha Pijade) 8
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-Gradsko


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Marshall Tito) 108
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10747 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-Veles


 • Adresa: Dimitar Vllahov 71
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10726 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-Veles


 • Adresa: Alekso Demnievski 16
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10726 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maliprom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medina-Vel


 • Adresa: ASNOM (Mosha Pijade) 23
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naser kom


 • Adresa: Filipi i Dyte 54
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peli-Eurotrans


 • Adresa: Filipi i Dyte p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vele-koptrans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

lovato mont


 • Adresa: Vasa Koshullçeva p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Влошени прогнозите за македонската економија. Народната банка очекува инфлација од 8,8% и пораст на економијата од само 2,9 отсто, наспроти октомвриските ...
сите 161 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 76 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj