Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Stip
 • Prilep
 • Kumanovo
 • Ohrid
 • Tetovo
 • Veles
 • Kavadarci
 • Gevgelija
 • Probistip
 • Strumica
 • Gostivar
 • Delcevo
 • Kocani
 • Kicevo
 • Kriva Palanka
 • Sveti Nikole
 • Negotino
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Red cross aid organizations
 • Women's organizations
 • Foundations & institutes
 • Environmental & Ecological Organizations
 • Disability Persons With Special Needs - Organisations
 • Education Centres
 • Human Rights Organisations
 • S.O.S Telephone Hotlines
 • Information Centres
 • Training
 • Unions
 • Cultural Associations
 • Rehabilitation Centres
 • Environmental Planning
 • Foreign Missions & International Organisations
 • Consulting
 • Health Associations
 • Drug Abuse Information, Counceling, & Treatment Centers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)


Youth Centre-Probistip (Ferijalen centar - Probistip)


 • Address : Done Bozhinov 25
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth Educational Forum (Mladinski obrazoven forum)


 • Address : Drenak 34-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth culture center (Mladinski kulturen centar)


 • Address : Car Samoil 29
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZFD Forum (Forum ZFD)


 • Address : Naum Naumovski Borce 88-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZG Panchelito


 • Address : 7-mi April 2
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Za srekno detstvo


 • Address : Jurij Gagarin 52-10/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie Vinotek


 • Address : 7-mi April 2
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie cekor kon Evropa


 • Address : Blagoj Krstic 3-a
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie na kerki hristijanska lubov


 • Address : Roza Luksemburg 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie za krivicno pravo i kriminologija


 • Address : bul.Krste Misirkov 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zelen Centar Ohrid


 • Address : Stiv Naumov 43
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zenska Alijansa


 • Address : Vologradska 5/42
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zip Institut


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 106-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zraci


 • Address : 7-mi Noemvri 85-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 17 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 36 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 21 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel