Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngjyra dhe llaqe - tregti
 • Hekurishte
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Elektrikë
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
 • Sanitari
 • Mobilje - Veriga Për Mobilje (Pjesë)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ngjyra dhe llaqe - tregti në Strugë

Artel


 • Adresa: F.Llabunisht
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edin trade


 • Adresa: F.Llabunisht
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektropromet


 • Adresa: Marshall Tito 108
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:30 • Sh nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fame Kompani


 • Adresa: F.Llabunisht
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goni


 • Adresa: F.Dollogozhdë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hana


 • Adresa: Marks i Engels 23
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nexho komerc


 • Adresa: Mareshali Tito 113
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nexho komerc


 • Adresa: f.Oktis
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nexho komerc


 • Adresa: Moroishki Most p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pe-kom-2


 • Adresa: Isa Pellar 9
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rofiks


 • Adresa: Zona industriale p.n., lagj. Plitisht
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stis


 • Adresa: Kuzman Josifovski 18
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çado


 • Adresa: Brigadat Proletare 45
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државна видеолотарија донира над 11 милиони денари за јавното здравство како поддршка за справување со Ковид -19 Државна видеолотарија донира 11 107 000 денари ...
сите 99 | | | веќе видена

Во викенди нема да има погреби. Согласно најновата одлука на Владата од 06. 04. 2019 година со која од среда 08. 04. 2020 година забраната за движење во ...
сите 12 | | | веќе видена

Дигиталното работење од дома не е новост денес, кога комуникациската технологија пружа неограничени можности. Но, во моментов, заради мерките за превенција, ...
сите 9 | | | веќе видена

ЈП Водовод и канализација информира известува дека на ден 07.04.2020 поради уличен дефект ф-80мм на Радишнска лево 233, прекинато водоснабдување ќе имаат ...
сите 34 | | | веќе видена

Со цел поголема заштита на клиентите и спречување на ширење на Корона вирусот, НЛБ Банка го зголеми износот за вршење на бесконтактни плаќања без потреба од ...
сите 19 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj