Nexus

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Çedomir Minderoviq 20
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 075 214608
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387360415_89.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Nexus është kompani e specializuar për lokalizim të përmbajtjeve televizive të huaja.

Nexus siguron:
• përkthim të cilësisë së lartë
• titrim
• Sinkronizim të përmbajtjeve televizive të huaja dhe programe nga të gjitha gjuhët e huaja

Motoja kryesore e kompanisë është cilësi e lartë e shërbimeve. Atë e mundëson rrjeti ynë i gjerë i përkthyesëve profesionistë të zgjedhur dhe të trajtuar, lektorë dhe këshilltarë të specializuar nga fusha të ndryshme, të cilët në proces shfrytëzojnë softuerët dhe pajisjet elektronike më bashkëkohore.

Nexus është themeluar në vitin 2008 si një kompani e specializuar për përkthime të përmbajtjeve televizive. Nëpërmjet selektimit dhe trajnimit, kemi ndërtuar një rrjet të përkthyesëve dhe lektorëve cilësor. Në të njëjtën kohë ne ndërtuam dhe një sistem efikas të koordinimit të punëve dhe u bëmë një partner i besueshëm dhe i sigurt për klientët tanë. Ne punojmë shumë për të përmbushur dhe kërkesat më delikate të klientëve tanë. Përparësi kryesore për ne është respektimi i afateve, ku cilësia në asnjë moment nuk vihet në dyshim.

Cilësia e shërbimeve, shpejtësia, fleksibiliteti dhe qasja individuale ndaj klientëve shumë shpejt solli rezultate dhe Nexus u shndërrua në një kompani lidere në tregun në Maqedoni.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj