New Ways of Travel

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 30
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 070 339554
  • Faksi: 02 3232236
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1400591181_29.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Agjencia turistike New Ways of Travel është njëra prej shumë agjencive, por është e vetmja me fuqinë dhe rëndësinë e saj. Është themeluar për nevojat e kohës në të cilën jetojmë, dhe me qasjet e saja inovative është e përgatitur tu përgjigjet të gjitha nevojave dhe kërkesave.

Duke ditur se duhet një angazhim i vazhdueshëm dhe qasje për kërkim të formave nga më të ndryshmet, në agjenci punon një ekip ekspertësh me një përvojë të madhe, i cili është i përgatitur të përballet me të gjitha sfidat.

Në çdo agjenci ju ofrojnë aranzhmane, udhëtime, por New Ways of Travel, në dekadën e parë të shekullit XXI, vendosi të ndryshojnë qasjen ndaj punës dhe të implementojë qasje dhe standard të tjera.
Turizmi është një degë e cila po bëhet një prej më kryesoreve në Maqedoni. Tendenca jonë është NEË ËAYS OF TRAVEL të jetë maja e asaj dege.

Për shkak të përshtatjes ndaj trendeve dhe standardeve evropiane, ne do t'i motivojmë me programin tonë, potencialet e ndryshme energjetike për udhëtim, pushime dimërorë dhe verore.
Gjatë udhëtimeve ne i edukojmë të rinjtë nëpërmjet organizimit të kongreseve, takimeve, trajnimeve. Agjencia jonë turistike është themeluar për një qasje të madhe si për udhëtime individuale ashtu dhe në grupe drejt të gjitha destinacioneve, zbulim të pikave të reja në të gjithë botën.

Tek ne do të gjeni dhe të pamundurën, do të shërbeheni në mënyrë profesionale, dhe për të gjitha festat do t'ju çojmë tek vendet e premtuara që të realizojmë ëndrrat tuaja.
Urdhëroni, kemi dëshirë t'ju bindim se jemi unik, dhe në këtë mënyrë do të realizoni dhe pritjet tuaja, ashtu siç dhe e meritoni.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj