Neuromedika-Kumanovë

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Tane Georgievski 52
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7435 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960847_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Neuromedika është poliklinika e parë private në Republikën e Maqedonisë, e cila në mënyrë të suksesshme punon tashmë 24 vjet. Ajo u mundëson mbrojtje primare dhe sekondare pacientëve të saj. Nëpërmjet investimeve të vazhdueshme kontribuon për përmirësim të përhershëm të cilësisë të shërbimeve. Theks i veçantë në punën e Neuromedikës vihet në shërbimin e plotë 24-orësh mjekësor, i cili përfshin edhe vizitë në shtëpi nga ana e ekipeve tona mjekësore.

Shërbime dhe departamente:

• Mjekësi e punës
• Laborator biokimik me pajisjet më bashkëkohore
• Diagnostikim
• Departamente dhe shërbime konsultuese

Aktiviteti ynë në fushën e veprimit spitalor-diagnostik ka dy lokacione në Shkup (Qendër dhe Vlae), Qendër poliklinike-diagnostike në Manastir, Qendër poliklinike-diagnostike në Kumanovë, dhe Qendër diagnostike në Kilkis, Greqi me ordinanca për mjekësi të përgjithshme dhe specialistë në të gjitha fushat.
Neuromedika ka më shumë se 100 persona të punësuar me përgatitje të specializuar: mjekë, specialistë dhe subspecialistë nga fusha të ndryshme, mjekë të përgjithshëm, infermiere, staf udhëheqës dhe administratë plotësuese.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj