Neurodent


  • Address : bul.1-vi Maj 84-b
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7480 км
Categories:

neurology


  • Telephone 2: +389 47 552022
  • Fax: +389 47 552022
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00
    Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Владата предводена од СДСМ успева и во време на светска економска криза да ја одржи стабилноста и ликвидноста на домашната економија, се истакнува во денешното ...
сите 93 | | | веќе видена

Ајварот годинава ќе биде луксуз. Метар кубен дрва се продава за 4 500 денари, зејтинот скокна на 150 до 170 денари, а неизвесна е и цената на ајварската ...
сите 154 | | | веќе видена

Понекогаш се прашувам дали во економскиот тим во СДСМ имаат срам (тоа е се разбира доколку ги разбираат работите) или пак се се сведува на непознавање на ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel