Nena dekoracii


  • Adresa: Vëllezërit Galevi 8-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км
Dhënie me qira të mbështjellësve për karriga me dekorim për të gjitha llojet e ahengjeve VETËM PËR 1 EURO.
Dekorimi sipas dëshirës: Tyl, organtin, kurde, saten, lule dhe të ngjajshne.

Bëjmë punimin e të gjitha llojeve të dekorimeve për:

- DASMA (bombone për nusen, grunë me pare, stolisje, buqete lulesh, kurora në të gjitha format, jastëk për unazat, bukete nusesh artificiale nga sateni në të gjitha llojet e ngjyrat me perla, mbështjellës të karrigave me kurdela)
- VITI I RI (kurora, çarçafë dhe thasë nga sateni, tekstili, juta, ikebana natyrale dhe artificiale)
- PSHKËT (kurora, çarçafë, mbajtëse dhe shporta për vezë, grurë i mbjellur në saksi)
- 8 MARSI (shalla në të gjitha madhësitë, kuti për stoli nga kadifeja dhe tekstili, vrosh trëndafil)
- FESTA TË NDRYSHME (unaza për peçeta, mbështjellës për gota, çarçafë nga të gjitha materialet, enë qelqi në të gjitha format dhe madhvsitë, lule të ndryshme të varura)

Bëjmë punimin e kutive në forma të ndryshme për bohçë dhe pije, kukulla.
më shumë
Retail Price - VAT Included:100 MKD

Scarves

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Weddings decorations

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Decorative bottles

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Decorative boxes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

New Year decorations

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dolls in Folk Costumes


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj