Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërtimtari e lartë
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari e ulët
 • Inxhinieri
 • Patundshmëri - Tregti
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Konsallting
 • Arkitektë
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Ndërtimtari - Konstruksione
 • Banesa - Shitje
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Pishina - Ndërtues
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ndërtimtari e lartë në Shkup

Adora Inxhiniering


 • Adresa: Orce Nikollov 182-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Sipas legjislacionit evropian, Adora Engineering është një kompani e certifikuar ndërkombëtarisht nga ndërtimi i sektorit të ndërtimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394551086_09.jpg?t=true&w=300&h=300

Adra


 • Adresa: Rruge per Batinci 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7859 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aksios 21


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 28-a/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Inxhiniering


 • Adresa: Dimitrie Çupovski 1-A/1-3 (Velko Vllahoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Union Proing


 • Adresa: Kosta Shahov 7/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apolo Inxhiniering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art-Mas Group


 • Adresa: Rr.10 nr.39, f.Saraj
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7844 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avangard Inzhenering


 • Adresa: bul.V.S.Bato 2-a-1/42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Bau


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom-Invest/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ds Inxhiniering


 • Adresa: Vlladimir Komarov 1/5 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dsc dizajn


 • Adresa: Kosturski Heroi 6/2 (29 Nëntori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elena Luka Home


 • Adresa: Lublanska 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Energoinvest Trejd


 • Adresa: bul.Ilinden 29-3/4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro konsalting


 • Adresa: Petko Jançevski 11-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farha


 • Adresa: Rr.10 pn.15, f.Bardhovcë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Поддршка за зголемување на акцизите на нафтените деривати и од нафтените компании. Стопанската комора побара да се зголемат акцизите на бензините и и на ...
сите 34 | | | веќе видена

Во време на големата светска пандемија од Корона вирусот и сите предизвици кои ги носи борбата против Ковид 19, менаџментот и вработените во ЕУРО-ФАРМ ...
сите 158 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj