Natusana Makedonija

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 174
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9434 км
  • Lokacioni: Zona industriale,f.Vizbeg

  • Telefon 2: 02 2602000
  • Faksi: 02 2655855
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/73025913c9305ffb0f196d5ff8418f70.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Natusana Maqedoni në tregun maqedonas punon tanimë 12 vite, si partner i Dr.Theiss Naturwaren, si një ndër prodhuesit më të njohur botëror të OTC barnave dhe preparate kozmetike dhe farmaceutike për përkujdesje të fytyrës dhe trupit.

Natusana punon sipas standardeve më të larta duke shpërndarë në tregun maqedonas produktet e Dr.Theiss, të cilat pran barërave dhe preparateve OTC të brendit amë Dr.Theiss Naturwaren, përfshin edhe produktet për përkujdesje të lëkurës të Mediapharma cosmetics me bazë të vajit të ullirit, Allgäuer Latschenkiefer me paletë të produkteve nga vaji natyral i pishave algore, të dedikuara për dhimbje muskulore dhe shtangim, si dhe pastat e mirënjohura për dhëmbë Lacalut për higjienë orale dhe dentale.

Filozofia ynë është që t’i afrojmë deri tek konsumatorët maqedonas produktet me cilësi të lartë, të cilat përmbajnë përbërje natyrale-në harmoni me proceset natyrore të cilat rregullojnë punën e trupit tv njeriut.

Shëndeti është dhurata më e çmueshme, ndërsa ndërtimi i shprehive të shëndosha – qëllimi ynë primarë!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj